Mythos jest grą mocno specyficzną na Polskim rynku gier komputerowych. Cieszy się ona dużą popularnością jednak w ilości sprzedanych gier znajduje się na samym końcu stawki. I niestety jest to problem Polskich sklepów z grami PC. Dlaczego? A no odpowiedz jest niezmiernie prosta…

 

Ponieważ gra nie jest sprzedawana tylko można jąka darmo pograć z Internetu. I niestety żaden sklep z grami nie będzie mógł się pochwalić jakom kolwiek ilością sprzedanych gier tego producenta. Jednak dla nas graczy jest to świetna wiadomość ponieważ za darmo będziemy mogli wzbogacić swoją kolekcje o nową pozycję. I to bez wychodzenia z domu do sklepu z grami czy też bez odwiedzania jakiegokolwiek sklepu internetowego z grami.

 

Sama gra jest klasycznym przykładem gry RPG. Oparta jest na klasyku swego gatunku czyli na mega popularnej i znanej grze Diablo. Dla jednych może to być wada, że gra nie ma swego oryginalnego smaku i klimatu, dla innych jednak powinna to być duża zaleta gry. Ponieważ wzorowana jest na świetnym klasyku gatunku gier RPG.

 

Gra wydana jest na komputery stacjonarne PC jednak znając plany wydawnicze możemy być pewni ze będą też gry na konsole w tym gry Xbox 360. Już na początku rozgrywki w Mythos, da się zauważyć, że gra nie jest wielkim przełomowym arcydziełem. I pewnie dlatego dystrybutor postanowił nie sprzedawać gry w sklepach internetowych z grami tylko przekazać ją do darmowego rozpowszechnienia w Internecie.

Dodaj komentarz